Daktaro diplomai įteikti VDU ŠA edukologams

Vasario 15 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) vyko iškilmingas Senato posėdis.  Šiame iškilmingame posėdyje dalyvavo ir prie Senato prisijungę VDU Žemės ūkio akademijos bei VDU Švietimo akademijos atstovai. Iškilmėse buvo teikiamos vardinės stipendijos, VDU daktaro diplomai bei ženklai ir profesoriaus atestatas, apdovanojami aktyviausių doktorantų konkurso nugalėtojai. Posėdžio metu diplomais apdovanoti 2018-aisiais VDU daktaro laipsnį apgynę 27 doktorantai.

„Turime nemenką užduotį – artėja Vytauto Didžiojo universiteto 100-metis. Natūraliai, ir man, ir Jums kyla klausimų: kokią viziją turės išaugęs Universitetas? Kokius tikslus keliame sau kaip mokslininkams, sau kaip studentams, sau kaip darbuotojams ir, svarbiausia, sau kaip bendruomenei. Bendruomenei, kurią vienija tikėjimas šio universiteto idėjiniais motyvais“, – kalbėjo VDU rektorius prof. Juozas Augutis.

Daktaro diplomai įteikti edukologams:  dr. Agnei Kudarauskienei  (darbo vadovė Prof. dr. Vilma Žydžiūnaitė), dr.Eglei Pranckūnienei (darbo vadovas prof. dr. Jonas Ruškus), dr. Algiui Bitautui (prof. dr. Benediktas Šetkus), dr. Daivai Žitkevičienei, dr. Tomui Baranauskui .  VDU Švietimo akademijos profesorei Genutei Gedvilienei įteiktas profesoriaus atestatas.