Edukacijos forume bus aptarti 2020 m. švietimo srities tyrimų, skirtų sprendimams dėl COVID-19 padarinių, rezultatai

Š. m. vasario 25 d. 15–17 val. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos edukacinių tyrimų asociacija rengia trečią edukacijos forumą, kuriame ugdymo mokslų atstovams, tyrėjams, bendrojo ugdymo ir aukštųjų mokyklų, savivaldybių atstovams, švietimo praktikams, politikos kūrėjams bus pristatyti 2020 metais atliktų švietimo srities tyrimų, skirtų sprendimams dėl COVID-19 padarinių, rezultatai.

Renginyje Kauno technologijos universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vilniaus universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto tyrėjai pristatys 3 projektus: „Ugdymas nuotoliniu būdu pandemijos ir kitų krizinių situacijų metu“, „Nuotolinis vaikų ugdymas pandemijos dėl COVID-19 metu: grėsmės bei galimybės ekosisteminiu požiūriu“ ir „Nuotolinio darbo ir mokymo proceso organizavimo modelis ir rekomendacijos ekstremaliam ir pereinamajam laikotarpiui“.

Pristatymą „COVID-19 tyrimų rezultatai ir įžvalgos Ugdymas nuotoliniu būdu pandemijos ir kitų krizinių situacijų metu“ pristatys VDU Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė, projekto vadovė dr. Estela Daukšienė,  Kauno „Saulės“ gimnazijos direktorės pavaduotoja dr. Justina Naujokaitienė, VDU doktorantas, Vilniaus Karaliaus Mindaugo mokyklos fizikos mokytojas Irmantas Adomaitis

Šie švietimo srities projektai yra 3 iš 29 sprendimams dėl COVID-19 padarinių skirtų 2020 metais atliktų projektų, kuriuos finansavimo Lietuvos mokslo taryba.

Renginio programa ir prisijungimo informacija. Kviečiame dalyvauti.