Geriausiems studentams lituanistams įteiktos vardinės Jurgio Milerio stipendijos

Gruodžio 6 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje Vilniuje įteiktos vardinės Jurgio Milerio stipendijos. Šiais metais stipendijas gavo Kalbinio ir meninio ugdymo programų grupės studentai lituanistai: Gabrielė Agasarjanaitė, Gintarė Savanevičienė, Inga Stankaitytė, Denisas Ponomarenko, Viktorija Valinčiūtė.

1999 m. J. Milerio fondo stipendija, įsteigta JAV gyvenančio žurnalisto Albino Miluko, skirta jo tėvo Vytauto Miluko pradžios mokyklos mokytojui Jurgiui Mileriui pagerbti. Stipendija kasmet teikiama geriausiai besimokantiems studentams lituanistams, siejantiems savo ateitį su pedagogo profesija.