Islandijoje dr. Rasa Nedzinskaitė-Mačiūnienė dalyvavo renginyje „Pedagoginių studijų studentų mobilumo skatinimas“

2019 m. gruodžio 3-6 d. Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos lektorė dr. Rasa Nedzinskaitė-Mačiūnienė dalyvavo Islandijoje, Reikjavike, Europos aukštųjų mokyklų, rengiančių pedagogus, ir Nacionalinių agentūrų atstovų renginyje „Pedagoginių studijų studentų mobilumo skatinimas“ (Enhancing student mobility in teacher education).

Šiame renginyje dalyvavo apie 50 dalyvių iš skirtingų Europos šalių. Renginio metu ne tik buvo gilinamąsi į internacionalizacijos procesus, bet ir pristatyta Suomijos ir Islandijos patirtis šioje srityje. Vis dėl to visi dalyviai pripažino, kad „ERASMUS+“ mobilumo apimtys kalbant apie pedagoginės krypties studentus visose šalyse yra kritinės. Kitaip tariant, tik mažas studentų skaičius linkę pasinaudoti „ERASMUS+“ programos teikiamomis galimybėmis. Todėl renginio metu visi dalyviai buvo įtraukti į priežasčių ir galimų sprendimų paieškas.

Renginio metu per formalias ir neformalias veiklas buvo užmegsti bendradarbiavimo ryšiai su kitomis aukštosiomis mokslo ir studijų institucijomis ruošiančiomis pedagogus.