Istorijos mokytojus kviečia į nemokamų seminarų ciklą „Naujausi istorijos tyrinėjimai – Lietuvos mokyklai“

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademija kviečia į nemokamų seminarų ciklą „Naujausi istorijos tyrinėjimai – Lietuvos mokyklai“. Seminaras skirtas istorijos mokytojams.

Pirmojo seminaro tema – „Vikingų laikai Lietuvoje: istorijos pradžia“.  Seminarą ves istorikas doc. dr. Arturas Mickevičius, kuris neseniai išleido knygą „Vikingai Lietuvos istorijoje“.

Seminaro metu bus aptarti šie klausimai:

1. Vikingų įtaka Vakarų baltų visuomenei;
  2. Baltijos jūros regionas ir vakarų baltai IX -XIIa.;
  3. Pagrindiniai vikingų laikotarpio šaltiniai ir tarpdisciplininio tyrimo galimybės.

Seminaro lektorius: doc. dr. Arturas Mickevičius.

Kada: Vasario 19 d. (antradienį) 10.00 val.

Trukmė: 3 akademinės valandos.

Vieta: VDU Švietimo akademija (T. Ševčenkos g. 31, A4 auditorija,  Vilnius)

Seminaro dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai ir dovanojama seminaro lektoriaus doc. dr. A. Mickevičiaus naujausia knyga „Vikingai Lietuvos istorijoje“.

Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimo kaina – 1 euras.

Registracija: https://goo.gl/bp35zg

Daugiau informacijos: dr. Mindaugas Nefas, el. paštu: mindaugas.nefas@vdu.lt