Jūrmalos III-ojoje tarptautinės jūros tematikos bienalėje – VDU dailininkės prof. G. Riškutės Kariniauskienės ir dailės pedagogikos modulio studentų darbai

Jūrmalos miesto muziejus, Jūrmalos istorijos ir meno draugija bendradarbiaudami su Jūrmalos miesto taryba rengia III-ąją tarptautinę jūros tematikos bienalę.

Konkursui buvo pateiktas itin didelis skaičius paraiškų. Komisija atrinko 139 meno kūrinius, skirtus III-ajam tarptautiniam jūros tematikos tapybos konkursui „MARĪNA 2021“.  Paraiškas pateikė menininkai iš 13 šalių. Tarp atrinktų dalyvių – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos profesorė Giedrė Riškutė Kariniauskienė su dailės pedagogikos modulio studentėmis Julija Kajėne, Nadežda Maslauskaite bei Dailės pedagogikos absolventu Arnu Maliukevičiumi.

I-ojoje tarptautinėje jūros tematikos tapybos bienalėje „MARĪNA 2017“  Giedrė Riškutė Kariniauskienė  – pelniusi  Jūrmalos miesto muziejaus apdovanojimą.

Parodos atidarymas vyks 2021 liepos 9 d., 16.00 val.   Paroda veiks nuo liepos 9 d.  iki rugpjūčio 29 d.

Daugiau informacijos.