Kviečiame moksleivius ir studentus dalyvauti IX nacionalinėje moksleivių ir studentų konferencijoje

2019 m. gegužės 8 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje vyks IX nacionalinė moksleivių ir studentų konferencija, skirta Pasaulio lietuvių metams. Numatoma preliminari konferencijos pradžia – 11 val.

Maloniai kviečiame skaityti pranešimus, kuriuose būtų nagrinėjama kalbotyros, literatūrologijos, tautosakos, didaktikos problematika. Laukiame pranešimų įvairiomis Jūsų rašomų darbų temomis (kūrybinių, tiriamųjų, projektinių, kursinių, bakalauro, magistro).

Numatoma pranešimų trukmė – iki 15 min.

Užpildytą dalyvio registracijos anketą iki 2019 m. gegužės 1 d. atsiųsti el. paštu: ona.petrėniene@vdu.lt arba zydrone.kolevinskiene@vdu.lt

Dalyvio anketa.