Mokslo ir žinių dienos proga – VDU Švietimo akademijos kanclerės sveikinimas

Mielieji,

Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena – tai naujų žinių, atradimų, planų, idėjų ir galimybių pradžia!  Žinios šiandieniniam pasauly yra pats svarbiausias pagrindas visiems mums siekti savo asmeninės sėkmės ir  kilnų tikslų!   Džiaugiamės, jog  Mokslo ir žinių dienos proga Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija Kaune ir Vilniuje pasitiks dar stipresnė ir pasipildžiusi naujais bendruomenės nariais – studentais ir dėstytojais!  Ačiū studentams, pasirinkusiems Pedagogo profesiją. Universitetas yra dialogo tarp asmenybių vieta, tad kurkime jį kartu!

Dėkojų Savivaldybių atstovams, mokyklų vadovams, mokytojams, Švietimo skyrių direktoriams, atstovams, skatinantiems savo moksleivius rinktis Pedagogo profesiją! Esame didžiausias mokytojų rengimo centras Lietuvoje, įgijęs pasitikėjimą ir turintys galimybę kurti ateities Lietuvą. Ačiū už dialogą ir bendrus darbus!

Rugsėjo 1-osios proga linkiu visiems kartu toliau žengti pažinimo, tobulėjimo ir žinių siekimo keliu!

VDU Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė