Prasideda priėmimas į doktorantūros studijas VDU

Vytauto Didžiojo universitetas siūlo doktorantūros studijas 23-jose mokslo kryptyse, gamtos, technologijos, žemės ūkio, humanitarinių bei socialinių mokslų srityse. Šiuo metu jau prasidėjo priėmimas į doktorantūros studijas socalinių, žemės ūkio ir technologijos mokslų srityse.  Į visas likusias kryptis priėmimas startuos nuo birželio 14, 21 ar liepos 1 dienos. Visa detalią informaciją apie priėmimą į doktorantūros studijas rasite čia.

Prašymas dalyvauti priėmimo į doktorantūros studijas konkurse ir būtinų dokumentų skenuotos kopijos pateikiami internetu registracija vyksta internetu.

Prašymų priėmimas į doktorantūros studijas vykdomas internetu: epasirašymas.vdu.lt.

Prašymas laikomas užregistruotu, kai yra užpildytos visos būtinos priėmimo į doktorantūros studijas internetinės epasirašymas.vdu.lt sistemos dalys, t. y. stojančiojo asmens duomenys, informacija apie įgytą išsilavinimą, nurodyta pageidaujama tematika, bei pateikti kiti būtini dokumentai.

Pateikus ne visą būtiną informaciją ar ne visus reikalingus dokumentus prašymas laikomas neužregistruotu.

• VDU Doktorantūros mokykla
  • AdresasK. Donelaičio g. 52 – 303, 44244 Kaunas