Prasidėjo registracija į sporto ir meninės veiklos užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto ir (ar) meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja atitinkamai VDU Sporto arba Menų centras 2019/2020 m. m. pavasario semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti sporto ar meno kolektyvų veiklų užsiėmimus nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz. studijuodami teisę galite lankyti VDU Žemės ūkio akademijos studentų mišraus choro ,,Daina“ užsiėmimus).

Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Galima registruotis į kelis užsiėmimus, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“. Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę, laiką bei dieną ir paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

Sporto šakų, į kurias užsirašė, užsiėmimus studentas matys studentų portale, skilties „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ viršuje. Iš pasirinktų užsiėmimų išsibraukti, taip pat, galima studentų portale.

Sportinės veiklos užsiėmimus, į kuriuos užsiregistravote, pradėti lankyti reikia artimiausiu metu, kuris yra nurodytas užsiregistravus.

Daugiau informacijos

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų, veikiančių Vilniuje, Kaune ar Akademijoje (Kauno r.) veiklos. Tai padaryti galima užsiregistravus į vykdomus užsiėmimus. Studentai prisijungę prie studentų savitarnos portalo turi pasirinkti skiltį „Registracija“/ „,Menų centro kolektyvai“, esančią meniu juostoje. Atsidariusioje juostoje reikia išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

VDU Menų centro kolektyvai

Užsirašius į konkretaus VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus juos galima matyti studentų portalo „Registracija“/ „,Menų centro kolektyvai“ skilties viršuje. Iš pasirinktų kolektyvų veiklos išsibraukti, taip pat, galima portale.

Užsirašius į konkrečius VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos reikia pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas kolektyvų tvarkaraščiuose.

Daugiau informacijos

  • VDU Menų centras
  • Adresas V. Čepinskio g. 5 – 404, LT-44280 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 295 586
  • Mobilus telefonas 8650 44546 (tik darbo valandomis)
  • El. paštas menucentras@vdu.lt
  • Internetinis puslapis http://menucentras.vdu.lt