Prasideda priėmimas į ugdymo krypties bakalauro studijų programas VDU Švietimo akademijoje Kaune ir Vilniuje

Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 5 d. 12 val. vyks prašymų studijuoti Lietuvos universitetuose ir kolegijose registravimo pagrindinis etapas, individualiai pildant stojimo paraišką internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje. Stojantieji galės pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas, valstybės nefinansuojamas vietas ir valstybės nefinansuojamas vietas su studijų stipendija.

Šio bendrojo priėmimo etapo kvietimai studijuoti bus siunčiami elektroniniu paštu rugpjūčio 9 dieną iki 12 val. Juos stojantieji taip pat matys prisijungę prie savo prašymo paskyros LAMA BPO informacinėje sistemoje. VDU studijų sutartis elektroniniu būdu bus galima sudaryti nuo  rugpjūčio 9 d. 15 val. iki rugpjūčio 12 d. 15 val. Visi kviečiamieji rugpjūčio 9 dieną gaus informacinius laiškus dėl sutarties pasirašymo epasirasymas.vdu.lt sistemoje.

Stojančiųjų į ugdymo mokslų studijų programas, kurias baigus suteikiama mokytojo kvalifikacija, motyvacija bus vertinama nuo birželio 8 d. iki rugpjūčio 2 d. nuotoliniu būdu.
Stojamieji egzaminai stojantiems į menų ar meno pedagogikos studijas vyks nuo birželio 15 d. iki rugpjūčio 2 d.

Motyvacijos vertinimui ir stojamiesiems egzaminams kiekvienas stojantysis  turi registruotis savarankiškai LAMA BPO informacinėje sistemoje.

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) šiais metais stojantiesiems siūlo rinktis pirmosios pakopos ir vientisąsias (teisės)pedagogo kvalifikaciją suteikiančias, ištęstines bei nuotolines studijų programas.

Vytauto Didžiojo universitetas ugdymo mokslų studijas VDU Švietimo akademijoje siūlo rinktis tiek Kaune, tiek Vilniuje. Platus ugdymo mokslų pasirinkimas net dviejuose miestuose užtikrina lanksčias galimybes rinktis norimą studijų programą bei studijų vietą.

Norintys studijuoti VDU Švietimo akademijoje Vilniuje gali rinktis šias programas: Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika (nuolatinės ir ištęstinės studijos)Pradinio ugdymo pedagogika ir ankstyvasis užsienio kalbos mokymas, Mokomojo dalyko pedagogikos specializacijos: anglų ir kita užsienio kalbalietuvių kalba ir literatūralenkų kalba ir literatūraistorija ir geografijadailėmuzika.

VDU Švietimo akademijoje Kaune stojantieji gali rinktis šias programas: Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogikaPradinio ugdymo pedagogika ir ankstyvasis užsienio kalbos mokymas, Specialioji pedagoginė pagalba (Logopedijos ir Specialiosios pedagogikos specializacijos), Mokomojo dalyko pedagogikos specializacijos: anglų ir kita užsienio kalbalietuvių kalba ir literatūra, istorija ir geografijafilosofija ir etikafizinis ir sveikatos ugdymasšokis ir teatrasSTEAM pedagogika.

Visiems norintiems pretenduoti į ugdymo mokslų studijų programas, kurias baigus suteikiama pedagogo kvalifikacija, yra privalomas teigiamas motyvacijos įvertinimas.

2021 m. visi įstojusieji į valstybės finansuojamas pedagoginių studijų vietas, bus skatinami 300 eurų stipendijomis – tokios stipendijos bus skiriamos visiems įstojusiems į bakalauro studijas.

Birželio 7 d. visi stojantieji, planuojantys pretenduoti į ugdymo mokslų studijų programas kviečiami dalyvauti virtualioje konsultacijoje „Žingsnis iki mokytojo – motyvacijos vertinimas. Kas, kur kaip?“. Kviečiame registruotis.  Virtualios konsultacijos nuoroda bus atsiųsta registracijoje nurodyti elektroninio pašto adresu.

Studijų programų sąrašą, į kurias vykdomas priėmimas 2021 m., konkursinio balo sandarą, kainą, mokymosi rezultatų minimalius rodiklius ir kt. galima rasti  universiteto priėmimo taisyklėse.  Išsamesni studijų programų aprašai pateikti  bakalauro studijų programų skiltyje.

Daugiau informacijos apie studijas