5-oji Baltijos šalių tarpministerinė apskritojo stalo diskusija

2019 m. rugsėjo 18 d. 10 val.  Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31, 222 aud., Vilnius) vyks 5-oji Baltijos šalių tarpministerinė apskrito stalo diskusija dėl partnerystės, įgyvendinant migrantų švietimo politiką. Seminaro tema – „Daugiakultūrinės kompetencijos ir kalbos supratimo ugdymas mokytojų rengimo srityje”/”Developing multicultural competence and language awareness in teacher training education”.

Tarptautiniame renginyje didelis dėmesys bus skiriamas pedagogų rengimo tobulinimo klausimams, siekiant labiau atliepti augantį poreikį pedagogų kompetencijoms dirbti daugiakalbėje ir daugiakultūrinėje klasės aplinkoje.

Apskrito stalo diskusija vyks anglų kalba. Renginio programą rasite: čia.

Būtina išankstinė registracija el.p.: danguole.bylaite-salavejiene@vdu.lt , VDU ŠA Profesinio tobulinimo institutas. Vietų skaičius ribotas.