Diskusija „Kaip kurti laimingą klasę?“

Lapkričio 23 d. 14 val. Parodoje „Mokykla 2019“ (Litexpo, Laisvės pr. 5, 5.5. Mažojoje salėje) Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademija organizuoja diskusiją „Kaip kurti laimingą klasę?“.

Šiandien Lietuvos mokyklose mokosi įvairūs moksleiviai: turintys autizmo spektro sutrikimų, negalią, socialiai pažeidžiami, patiriantys patyčias ir kiti. Globaliajame pasaulyje migruoja ne tik suaugusieji, bet ir vaikai, todėl pastaraisiais metais Lietuvos mokyklose daugėja moksleivių, grįžusių iš svetur. Kaip vaikus integruoti į ugdymo procesą? Kaip susivienyti, jog būtų laimingi ir  moksleiviai, ir mokytojai, ir kiti bendruomenės nariai?

Diskusijos dalyviai: VDU Švietimo akademijos doc. dr. Milda Brėdikytė,  VDU Švietimo akademijos doc. dr. Sigita Burvytė , mokytojas, VDU Mokyklų tinklo koordinavimo vadovas  dr. Mindaugas Norkevičius,  Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus vedėja  Gintarė Šatė,  Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro specialioji pedagogė, Kovo 11-osios gimnazijos specialioji pedagogė Renata Greimaitė.

Diskusiją moderuos Vilniaus Ryto progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Brigita Miežiūnienė.