Doc. dr. R. Vladarskienės paskaita „Lietuvių kalbos rašybos aktualijos: didžiųjų raidžių rašymo pavadinimuose problemos“

Kviečiame Jus į Valstybinės lietuvių kalbos komisijos ir Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos rengiamą bendrinės lietuvių kalbos įgūdžių tobulinimo seminarą, skirtą dėstytojams, doktorantams, mokytojams, mokslo žurnalų, vadovėlių ir kitų mokomųjų priemonių rengėjams. Paskaitą „Lietuvių kalbos rašybos aktualijos: didžiųjų raidžių rašymo pavadinimuose problemos“ skaitys Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto Profesinės kalbos studijų centro docentė dr. Rasuolė Vladarskienė.

Seminaras vyks spalio 27 d., trečiadienį, 11.00–12.30 val. nuotoliniu būdu, VDU Švietimo akademijos „Microsoft Teams“ vaizdo konferencijų kambaryje. Prisijungimo duomenis atsiųsime Jums asmeniškai prieš seminarą.

Registracijos nuoroda.

Seminarą koordinuoja VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Lituanistikos katedros docentė dr. Ona Petrėnienė (el. p. ona.petreniene@vdu.lt).