Internetinis seminaras apie fizinio ir sveikatos ugdymo mokytoją

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademija rengia internetinius seminarus, skirtus moksleiviams susipažinti su ugdymo krypties bakalauro studijomis, mokytojo profesija. Internetiniame seminare VDU Švietimo akademijos dėstytojai, ugdymo krypties studentai, alumnai pristato konkrečią studijų programą, atsakys į moksleivių klausimus. Seminarai vyksta kiekvieną ketvirtadienį.

Gegužės 28 d., ketvirtadienį., 15 val. vyks internetinis seminaras „Moksleiviams: Mokomojo dalyko pedagogika: fizinis ir sveikatos ugdymas“. Seminare dalyvaus studijų programos vadovė doc. dr. Aušra Lisinskienė,  dėstytojas prof. dr. Algirdas Raslanas, dėstytojas prof. dr. Rūtenis Paulauskas, kūno kultūros IV kurso studentas, futbolininkas Rimvydas Balčiūnas, daugkartinis Baltijos čempionas, „Dakaro“ dalyvis, motokrosininkas, būsimas programos studentas Arūnas Gelažninkas.

Programa vykdoma VDU Švietimo akademijoje Kaune ir Vilniuje.

Registracija

Į seminarus reikia registruotis, registruotiems dalyviams bus siunčiama seminaro internetinė nuoroda.