Kas bendra tarp vaikystės ir karjeros? Mano žaidimo istorija

Kovo 30 d., ketvirtadienį, 15 val., LITEXPO parodoje „Karjera & Studijos“, konferencijų salėje 5.5 dr. Giedrė Sujetaitė-Volungevičienė skaitys pranešimą „
Dr. Giedrė Sujetaitė-Volungevičienė – ankstyvojo ugdymo psichologė, vaikų darželio „Istorijų namai“ Kaune įkūrėja ir naratyvinio žaidimo metodo praktikė, VDU Švietimo akademijos dėstytoja.
Mokslinėje praktikoje tiria vaikų ankstyvojo amžiaus savireguliaciją ir žaidybines veiklas, neseniai apgynė disertaciją ir įgijo socialinių mokslų daktaro laipsnį edukologijos kryptyje.
Kaip Giedrė teigia: „save visuomet atsimenu apsuptą vaikų. Net iš paauglystės laikų pamenu kaip teko vasaras leisti kartu su trimečiu pusbroliu, drauge žaisti ir jį užimti. O vykdant tiriamąją veiklą visuomet esu ta, kuri tuoj pat įsitraukia į žaidimus kartu su vaikais. Tad savo darbe visuomet jaučiau didelę motyvaciją ir prasmę – juk vaikai tai mūsų ateities kartos. Tuo pačiu, jų vaikiškas nuoširdumas ir atvirumas pasauliui išties užburia ir skatina tobulėti mus pačius“.
Ateikite, išgirskite įkvepiančią istoriją!