Nacionalinė mokslinė-praktinė konferencija „Stream ugdymo srovė“ Atšaukta.

2020 m. balandžio 24 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) vyks nacionalinė mokslinė-praktinė konferencija „Stream ugdymo srovė“. Atšaukta dėl karantino.

Konferencija siekia tikslo suburti kartu akademinės ir pedagoginės bendruomenių atstovus, tyrėjus bei visus besidominčius keistis informacija, patirtimi ir tyrimų rezultatais STREAM (angl. k.) gamtos mokslų, technologijų,  kūrybinio skaitymo ir rašymo, inžinerijos, menų ir dizaino, matematikos mokomųjų dalykų ir šių dalykų integruoto ugdymo srityse. Konferencija suteikia galimybę ieškoti naujų idėjų, jomis pasikeisti ir pristatyti jas šalies švietimo bendruomenei. Skatinama diskusiją apie inovacijas, praktikos poreikius ir problemas bei STREAM ugdymo sričių iššūkius.

Kviečiami dalyvauti STREAM ugdymo sričių bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, aukštųjų mokyklų studentai, dėstytojai, jauni mokslininkai ir jų vadovai, inovatyvūs praktikai, patyrę tyrėjai ir visi, besidomintys STREAM idėjomis.

Pranešimus skaitę dalyviai turės galimybę publikuoti mokslinį straipsnį viename iš VDU leidžiamų mokslinių žurnalų„Pedagogika“ arba „Socialinis ugdymas“.

Konferencijos dalyvio anketa (1 forma). 

Daugiau informacijos.