Renginys „Autizmo supratimo mėnuo: įsiklausykime į skirtingus balsus“

Balandžio 2 d. minima pasaulinė autizmo supratimo diena ir visas balandžio mėnuo skiriamas autizmo supratimo didinimui. Balandis – autizmo supratimo mėnuo. Tai yra tarptautinė iniciatyva, skirta didinti supratimą apie autizmą, skatinti autistiškų asmenų įtraukimą, palaikyti juos bei jų šeimas. Šis mėnuo skiriamas švietimui, informavimui ir skatinimui bendruomenėje suprasti ir priimti autizmo įvairovę.

Balandžio 11 d., ketvirtadienį, 12 val., VDU Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31, A5 aud., Vilniuje), balandžio 18 d., 14 val., VDU Švietimo akademijoje (K. Donelaičio g. 52, 403 aud., Kaune)  Švietimo akademijos Specialiosios pedagoginės pagalbos: specialiosios pedagogikos studentai kviečia į renginį „Autizmo supratimo mėnuo: įsiklausykime į skirtingus balsus“.

Renginyje dalyvaus:

  • autistiškas asmuo;
  • mama, auginanti autistišką asmenį;
  • pedagogė, ugdanti autistiškus vaikus.

Šis renginys suteiks unikalų įžvalgą į autizmo pasaulį ir padės įgyti gilesnį mums, neurotipiškiems asmenims, apie tai, kaip pasaulį mato kiti. Visuomenėje dažnai „kitokiais“ vadinamus žmones reikia pažinti ne per jų diagnozę, o iš tikrųjų, išgirsti jų istorijas bei pamatyti jų gyvenimą iš arti.

Renginio registracijos forma: https://forms.gle/groUVmqNdEKXEMYP9

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.