Kovo 17 d. 15 val. VDU Švietimo akademija organizuoja virtualų renginį „#TAPKMOKYTOJU. Mokomojo dalyko pedagogika: kalbų ugdymo kryptis (lietuvių kalba ir literatūros pedagogika, anglų kalbos pedagogika ir antra užsienio kalba).
Norite tapti lietuvių kalbos mokytojais? Svajojate dirbti anglų kalbos mokytoju? Galvojate apie filologijos studijas? Tad kviečiame dalyvauti virtualiame renginyje, kuriame dėstytojai, studentai, alumnai pristatys bakalauro studijų programą.
Renginyje dalyvaus:
✍️VDU Švietimo akademijos dėstytoja doc.. dr. Žydronė Kolevinskienė.
✍️VDU Švietimo akademijos dėstytoja doc. dr. Eglė Petronienė.
✍️VDU Švietimo akademijos mokomojo dalyko pedagogikos: anglų kalbos pedagogikos ir antrosios užsienio kalbos II kurso studentas Domantas Žukauskas.
✍️VDU Švietimo akademijos mokomojo dalyko pedagogikos: lietuvių kalbos ir literatūros pedagogikos II kurso studentė Amanda Alesiūtė.
✍️Lietuvių filologijos alumnė, rašytoja Daina Opolskaitė.
Registracija: https://bit.ly/3eBA4bV
Studijų programos vykdomos Kaune ir Vilniuje