SAP vasaros akademija „SAP Next-Gen Baltics 2019“ kviečia studentus

SAP įmonė kviečia bakalauro ir magistrantūros studijų studentus sudalyvauti pirmą kartą Lietuvoje organizuojamoje SAP vasaros akademijoje „SAP Next-Gen Baltics 2019“, kuri vyks rugpjūčio 26-28 dienomis Vilniuje.

Renginius ves SAP ekspertai iš Skandinavijos. Taip pat stovykloje dalyvaus ir SAP klientai iš Lietuvos: „Franmax“, „Maxima“ grupė, „InnoForce“, „Smart Future Now“. Visas tris vasaros akademijos  dienas vyks skirtingų temų seminarai, grupinės užduotys ir pan.

Pagrindinės renginio temos: Design Thinking, Business Analytics, Machine Learning, Business Simulation Game, Networking/Career Opporturinities.

Renginys – nemokamas. Dalyviams suteikiamas nemokamas maitinimas; studentams ne iš Vilniaus atskiru prašymu suteikiama apgyvendinimo vieta.

Registracija vyksta iki birželio 30 d. Registracijos nuorodą rasite čia.

Su atrinktais dalyviais bus susisiekta iki liepos 15 d.