Skelbiami Erasmus+ konkursai dėstymo ir mokymosi vizitams darbuotojams

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia universiteto akademinio personalo darbuotojus pasinaudoti galimybe vykti „Erasmus+“ dėstymo vizitams mokslo ir studijų institucijose (MSI) šalyse partnerėse.

Dėstytojus, norinčius dalyvauti konkurse, kviečiame iki 2020 m. kovo 16 d. TRD pateikti užpildytą ir tiesioginio vadovo pasirašytą dėstymo paraiškos formą: lietuvių k.; anglų k..

Pastaba: Konkursui galima pateikti ne daugiau kaip 2 dėstymo paraiškas. Pateikus daugiau nei 2 paraiškas, jos nebus vertinamos.

Paraiškas, skenuotas su parašais ir Word formate pateikite el. p. erasmus@vdu.lt

Daugiau informacijos

Atrankoje dėstymo vizitams pirmenybė teikiama (atrankos kriterijai):

1. kandidatams, kurie VDU dėsto anglų ar kita užsienio kalba;
  2. vizitams, kurių metu (pa)rengiama nauja mokomoji medžiaga / bendri dalykai ar programos;
  3. vizitams, kurių metu sustiprinami ir išplečiami akademinių padalinių ryšiai bei (pa)rengiami būsimo bendradarbiavimo projektai;
  4. kandidatams, kurie atstovauja padalinius, kurie aktyviau (lyginant su kitų atrankos dalyvių) dalyvauja „Erasmus+“ mainų programoje (paskutinių 2 metų akademinio padalinio mobilumo duomenys);
  5. kandidatams, kurių dėstymo sritis VDU atitinka „Erasmus+“ Tarpinstitucinėje bendradarbiavimo sutartyje nurodytą dėstymo sritį;
  6. vizitams, kurių metu suplanuota dėstymo trukmė per savaitę yra didesnė už minimalius „Erasmus+“ reikalavimus, t. y. daugiau nei 8 valandos;
  7. kandidatams, dalyvaujantiems „Erasmus+“ dėstymo vizitų programoje pirmą ar mažiau kartų (lyginant su kitais kandidatais) per pastaruosius 2 metus.

Taip pat Tarptautinių ryšių departamentas kviečia universiteto darbuotojus pasinaudoti galimybe vykti „Erasmus+“ mokymosi vizitams į mokslo ir studijų institucijas (MSI) šalyse partnerėse.

Mokymosi vizitai – veikla, kuria skatinamas MSI akademinio ir neakademinio personalo profesinis tobulėjimas dalyvaujant užsienyje organizuojamuose mokymosi renginiuose (išskyrus konferencijas) ar atliekant darbo praktiką (stebint darbą, dalyvaujant mokymosi veiklose) Šalių partnerių MSI.

Darbuotojus, norinčius dalyvauti konkurse, kviečiame iki 2020 m. kovo 16 d. TRD pateikti užpildytą ir tiesioginio vadovo pasirašytą mokymosi paraiškos formą: lietuvių k.anglų k..

PastabaKonkursui galima pateikti ne daugiau kaip 2 mokymosi paraiškas. Pateikus daugiau nei 2 paraiškas, jos nebus vertinamos.

Daugiau informacijos

Atrankoje mokymosi vizitams Šalių partnerių MSI pirmenybė teikiama (atrankos kriterijai):

1. kandidatams, dalyvaujantiems „Erasmus+“ programoje pirmą ar mažiau kartų (lyginant su kitais kandidatais) per pastaruosius 2 metus;
  2. kandidatams, turintiems didesnį darbo stažą VDU;
  3. vizitams, kurių metu sustiprinami ir išplečiami padalinių ryšiai bei (pa)rengiami būsimo bendradarbiavimo projektai;
  4. kandidatams, aktyviai prisidedantiems prie jų padalinių / universiteto tarptautiškumo (studentų / darbuotojų mainų organizavimas, bendrų tarptautinių programų rengimas, programų ar dalykų užsienio kalba rengimas, tarptautinių projektų rengimas ir pan.).

Daugiau informacijos teirautis susisiekus su programos koordinatoriais Tarptautinių ryšių departamente: