Spaudos konferencijoje „Kaip projektuojami pokyčiai bendrojo ugdymo mokykloje“ dalyvavo VDU ŠA dėstytoja

Spalio 15 d. Lietuvos Respublikos Seime buvo surengta spaudos konferencija „Kaip projektuojami pokyčiai bendrojo ugdymo mokykloje“, kurioje dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos dėstytoja,  Lietuvos socialinių pedagogų asociacijos valdybos pirmininkė Giedrė Kvieskienė, Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas Vytautas Juozapaitis,  Vilniaus universiteto prof. habil. dr. ir Švietimo ateities forumo prezidentė Vilija Targamadze; Jonavos raj. Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius, Lietuvos pagrindinių mokyklų asociacijos prezidentas Darius Mickus, Vilniaus moksleivių tėvų asociacijos vadovas Valerijus Krasockis.

Spaudos konferenciją galima stebėti: čia.

Daugiau apie spaudos konferenciją: čia.