Studentai išmėgino įtraukiojo ugdymo metodus „Guliverio akademijoje“

Gruodžio 11 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos prof. dr. Giedrė Kvieskienė, dr. Giedrė Misiūnienė su socialinės pedagogikos II kurso studentais lankėsi Australijos-Lietuvos mokykloje „Guliverio akademija“. Vizito tikslas – naujų bendradarbiavimo erdvių paieška. 8-10 klasių pamokose socialinės pedagogikos studentai išmėgino įtraukiojo ugdymo metodus.

„Guliverio Akademijoje“ mokiniai yra ugdomi pagal lietuviškas bendrąsias ugdymo programas, papildomai laiko skiriant pozityvumo, gyvenimo įgūdžių ir charakterio savybių ugdymui. Mokykloje pamokos vyksta dviem kalbomis – lietuviškai ir angliškai. Australijos-Lietuvos mokykloje nuo pirmųjų klasių diegiama pozityviosios psichologijos programa, padedanti mokiniams atrasti ir puoselėti teigiamas jų charakterio savybes.