Styginių instrumentų ansamblis „CREDO” jubiliejinius 25 – mečio koncertus pradeda Lietuvos Respublikos Seime

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos styginių instrumentų ansamblis „CREDO”  švenčia 25 – tąsias kūrybinės veiklos metines. Kolektyvas 1994 m. įkurtas kaip styginis kvartetas drauge su tuometinio Vilniaus pedagoginio universiteto darbuotojų choru „AVE MUSICA”, kuriam tuo metu vadovavo doc. Margarita Gedvilaitė. Kolektyvai kartu koncertavo Italijoje, Ispanijoje, Niderlanduose, Prancūzijoje, Vokietijoje, Norvegijoje  ir kitose Europos šalyse.

Šiandien „CREDO” išaugo keleriopai. Tai – studentiškas muzikos mylėtojų kolektyvas, jungiantis būsimuosius muzikos mokytojus iš įvairių šalių. Dažni kolektyvo ir jo narių pasirodymai Lietuvos  mokyklose, senelių namuose, kitose koncertinėse erdvėse. „Credo” koncertuoja Valdovų rūmuose, studentiškoje Šventų Jonų bažnyčioje, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, atliekami įrašai Lietuvos radijuje ir televizijoje. Repertuare – ne vien klasikos kūriniai. Ansamblio įkūrėjas ir vadovas prof. dr. Remigijus Vitkauskas komponuoja populiarių kūrinių transkripcijas bei originalius kūrinius šiam jaunatviškam kolektyvui ir solistams.

2019 m.  kovo 11 d. 13.10 val. kolektyvas koncertuos Lietuvos Parlamente drauge su „AVE MUSICA“ bei VDU ŠA studentais vokalistais ir instrumentalistais.