Svarbi informacija apie studijų semestro pradžią

Įvertinus dabartinę situaciją šalyje dėl COVID-19 ir siekiant apsaugoti visą Universiteto bendruomenę, pirmąjį semestro mėnesį (vasario 1-28 dienomis) visas studijų procesas – paskaitos, laboratoriniai ir praktiniai darbai – bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Universiteto bibliotekos ir kiti padaliniai  dirbs įprastai. Bibliotekų darbo laikas

Lankantis universiteto patalpose maloniai kviečiame visus būti sąmoningais bei laikytis rekomendacijų, kurios padėtų likti sveikais ir sumažintų riziką užsikrėsti koronaviruso infekcija: laikytis saugaus fizinio atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (medicinines veido kaukes, respiratorius), taip pat reguliariai plauti rankas ir, jei jums privaloma izoliacija, jaučiate peršalimo ar kitų užkrečiamų ligų simptomus, likti namuose.

Išlikime sveiki!

VDU Rektoriaus įsakymas dėl 2021/2022 m. m. pavasario semestro studijų organizavimo