TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ – VDU ŠA istorikas, istorijos mokytojas M. Nefas kalba apie vaikų aukėjimą

2020 m. sausio 29 d. TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos istorikas, istorijos mokytojas dr. Mindaugas Nefas, kuris kalbėjo apie vaikų auklėjimą, darbą mokykloje su moksleiviais.

„Klaida numeris vienas –  už vaiką daryti namų darbus. Reikia ne daryti, o tiesiog būti šalia“, teigė Mindaugas Nefas.

Laidoje galima išgirsti VDU Švietimo akademijos (buv. Lietuvos edukologijos universiteto) absolvento, grupės  „G&G Sindikatas“  vokalisto Gabrieliaus Liaudansko-Svaro mintis apie mokytojo darbą ir vaikų auklėjimą. „Mokytojas – tai patarėjas ir sąjungininkas, toks turės pagarbą mokinių akyse. Jei mokytojai ateina formaliai atlikti savo darbo, tai mokiniai ateina formaliai „atidirbti“ savo statusą. Baime arba taisyklėmis pagarbos neužsidirbsi“, – laidoje teigė Svaras.

Laidą kviečiame žiūrėti: čia.