VDU ŠA absolventas, Klaipėdos krašto majoras, save atradęs pedagogikoje

15 min.lt portale spausdinamas interviu su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos profesinių studijų programos „Pedagogikos“ projekto  „Tęsk“  absolventu, Klaipėdos krašto majoru Gintautu Razma.

„ Kadangi mokslų esu baigęs nemažai, taip pat ir kariuomenėje instruktoriaus kursų, atėjau nieko nesitikėdamas. Galvojau, reikia įgyti kvalifikaciją, juolab, kad kariuomenė sudarė sąlygas, bet pamačiau kitą vaizdą – daug dalykų naujų sužinojau, pritaikiau ne tik neformaliajame švietime, bet ir tarnyboje – darbe su kariūnais. Karo akademijoje irgi užsiimu pedagogine veikla. Mokymasis – neatsiejama duona. Man šie kursai leido išplėsti žinias, daug naujų metodų prisitaikiau, pavyzdžiui, kaip minčių žemėlapiai, interaktyvūs dalykai, mąstymo lavinimo pratimai, kurie leidžia daugiau išmokti, o ne kalti“, – pasakojo G.Razma.

Daugiau skaitykite: čia.