VDU ŠA futbolininkai laimėjo aukso medalius

Vasario 17 dieną Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos (ŠA)  auklėtiniai pelnė aukso medalius Lietuvos studentų salės futbolo (futsal) lygos finale.

VDU/ŠA salės futbolininkų komanda, vadovaujama Donato Gražulio, LSFL finale rezultatu 2:0 įveikė varžovus iš Lietuvos sporto universiteto ir iškovojo nugalėtojų taurę.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Albertas Voskunovičius, kuris tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju. Finalo rungtynės buvo labai atkaklios – pradžioje žaidimo prasme geriau atrodė VDU/ŠA, tačiau geresnes progas kūrė LSU studentai, kuriems niekaip nesisekė pramušti varžovų vartininko. Apskritai, per dvi dienas vykusį finalo ketvertą VDU/ŠA nepraleido nei vieno įvarčio.

Likus dešimčiai minučių iki susitikimo pabaigos, puikiu smūgiu į tolimąjį apatinį vartų kampą A. Voskunovičius atidarė rungtynių sąskaitą. Antrasis įvartis buvo įmuštas tuomet, kai kauniečiai jau buvo pakeitę vartininką penktu aikštės žaidėju. Likus 40 sekundžių, tas pats A. Voskunovičius įmušė į tuščius vartus.

„Manau, kad buvome geriau pasiruošę ir turime žaidėjų, kurie geriau supranta salės futbolą. Laimėjo komanda, laimėjo treneris – išpildėme jo nurodymus. Aišku, lengva tikrai nebuvo“, – po pergalės teigė rezultatyviausias čempionato žaidėjas.

Čempioniškai sužaidė ir VDU krepšininkai, kurie Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) finale rezultatu 113:117 įveikė Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovus. Itin gražiose rungtynėse LSU ekipa trečiajame kėlinyje dar pirmavo 14 taškų skirtumu, tačiau galiausiai neatlaikė rungtynių tempo ir po pratęsimo turėjo nusileisti daugkartiniams LSKL ir Europos studentų čempionams, VDU krepšininkams.