VDU ŠA studentai lankėsi Tarptautinėje Amerikos mokykloje

Vasario 8-11 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos kūno kultūros ir gamtamokslinio ugdymo programos III kurso nuolatinių studijų 50 studentų kartu su „Erasmus+“ studentėmis iš Ispanijos bei Latvijos turėjo galimybę aplankyti Tarptautinę Amerikos mokyklą Vilniuje (The American International School of Vilnius (AISV).

Jau tradicija tapusiu kūno kultūros teorijos ir didaktikos dalyko konceptu – „didaktikos dėstytojų-studentų-kūno kultūros mokytojų ugdomoji sąveika“, kurio metu dėstytojos įtraukia ne tik paskaitų (Doc. dr. Renata Kviklienė) ir seminarų (Doc. dr. Aušra Lisinskienė) vedamą ciklą universitete, bet ir dalį laiko skiria išvykoms į mokyklas, taip sustiprinant praktinį studentų veiklos reikšmingumą. Studentai kartu su didaktikos dėstytojomis turėjo galimybę stebėti vedamas kūno kultūros pamokas, jas detaliai analizuoti, aptarti ir perimti gerąją patirtį.

Pagrindinis detalios kūno kultūros pamokos analizės tikslas pagilinti studentų, būsimų kūno kultūros mokytojų supratimą, žinias, praplėsti viziją  apie mokymosi procesą ir mokytojo kompetencijas. Stebėdami mokykloje vedamas išskirtinumu pasižyminčias mokytojos Rimos Firienės kūno kultūros pamokas. Studentai turėjo galimybę analizuoti šiuolaikiškas ir inovatyvias pamokas, ugdyti  būsimo kūno kultūros mokytojo kompetencijas.