VDU studentams – prezidentų vardinių stipendijų konkursas

Kiekvienais metais Respublikos vyriausybė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, įgyvendindama Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą, skelbia konkursą, kurio metu geriausiems Lietuvos studentams skiriamos penkių Lietuvos Respublikos Prezidentų vardinės stipendijos. Jos įteikiamos talentingiems studentams, ypač pasižymintiems studijose, mokslinėje ar meninėje veikloje studijuojamoje studijų kryptyje.

Į stipendijas pretenduoti gali pirmosios, antrosios studijų pakopų ir vientisųjų studijų studentai. Pirmosios studijų pakopos studentams skiriamos 5 bazinės socialinės išmokos dydžių per mėnesį vardinės stipendijos (190 EUR), antrosios – 7 bazinės socialinės išmokos dydžių per mėnesį vardinės stipendijos (266 EUR). Vientisųjų studijų studentams gali būti skiriamos 5 ar 7 bazinės socialinės išmokos dydžių per mėnesį stipendijos, atsižvelgiant į tai, kokiame kurse studentas mokosi.

Vardinės stipendijos studentams skiriamos vieniems studijų metams ir mokamos nuo studijų metų pradžios.

Konkurse dalyvauti norintys studentai turi kreiptis į savo fakulteto dekanatą iki balandžio 17 d. (trečiadienio) ir pateikti:

• studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos įvertinimus, kuriuose pažymima apie ypač gerus studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos rezultatus;
  • dalyvavimo konkursuose, ekspedicijose, studentų mokslinės praktikos projektuose pažymėjimus ir pan.

Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Daugiau informacijos apie LR Prezidentų vardo stipendijas