VDU Švietimo akademijoje edukologai mokėsi naratyvinio žaidimo ir mokymosi (NEPL) metodo

Spalio 3 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU)  Švietimo akademijoje vyko seminaras „Naratyvinio žaidimo ir mokymosi (NEPL) metodas darželyje”, skirtas ikimokyklinio ugdymo pedagogams. Jo metu pedagogai buvo supažindinti su Naratyvinio žaidimo ir mokymosi (NEPL) metodu, atskleistos šio metodo teorinės ir praktinės ištakos, naratyvinio žaidimo samprata ir pateikti konkretūs įgyvendinimo žingsniai. Renginį vedė ir pagrindinį pranešimą skaitė VDU ŠA docentė dr. Milda Brėdikytė. Seminaras buvo bendro Vilniaus  m. savivaldybės VDU ŠA  vykdomo projekto „Tikslinė kompleksinė pagalba ikimokyklinėms įstaigos” dalis. Greitu metu  penkiuose Vilniaus m. ikimokyklinio ugdymo įstaigose vyks pedagogų mokymai ir naratyvinio žaidimo įgyvendinimas.