VDU vyks konferencija „Mąstymo kompetencija ir jos ugdymas”

Mąstymas aktualus kiekvienam žmogui visose jo gyvenimo srityse. Mąstymo kompetencija leidžia žmogui kritiškai vertinti gaunamą informaciją, rasti nestandartinius ir priimti optimalius sprendimus, atsakingai naudotis technologijų progreso teikiamomis galimybėmis.

Suprasdami mąstymo ugdymo mokyklose svarbą ir siekdami padėti mokytojams tobulinti savo kvalifikaciją mąstymo kompetencijos ugdymo srityje, organizuojame mokslinę – praktinę konferenciją „Mąstymo kompetencija ir jos ugdymas”. Konferencija vyks 2019 m. balandžio 25 d. Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje Kaune, S. Daukanto g. 28.

Konferencijos plenariniame posėdyje išgirsite mokslininkų pranešimus, po pietų kviesime dalintis savo įžvalgomis ir patirtimi, apžvelgsime ir išbandysime įvairias mąstymo strategijas. Pranešėjai: įžvalgomis apie mąstymą dalinsis prof. dr. Alvyra Galkienė, dr. Jurga Misiūnienė, dr. Audronė Allan ir dr. Gabija Toleikytė, mąstymo lavinimo patirtimi dalinsis William Graeme Allan, Eglė  Kuosienė, Jolanta Žvirblienė, Giedrė Rainienė, Irma Telšinskaitė, Rita Pauliukaitienė, Asta Jokšienė, Marius Janulevičius ir kiti. Padalomoji medžiaga darbui yra įskaičiuota į dalyvio mokestį.

Konferencijos programa.

Registracija  į konferenciją čia.

Konferencijos dalyvio mokestį (15 €) reikia pervesti į Vytauto Didžiojo universiteto sąskaitą Nr. LT04 7044 0600 0284 8625. Įmokos paskirtis – konferencija „Mąstymo kompetencija ir jos ugdymas” (būtinai nurodykite įmokos paskirtį). Galima mokėti iš kvalifikacijos lėšų (teikiami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai). Įmokos pavedimo kopiją prašome atsiųsti elektroniniu paštu: mastymokonferencija2019@gmail.com