VDU Švietimo akademijoje pristatyta Mokomojo dalyko pedagogikos (Fizinis ir sveikatos ugdymas) studijų programa

Vasario 10 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje Vilniuje vyko forumas „Kokius stereotipus laužo fizinio ir sveikatos ugdymo mokytojas?“, kuriame dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė, Lietuvos Shotokan Karatė klubų federacijos prezidentė Jurgita Januškaitė-Žilinskienė, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentė Laima Trinkūnienė, LR Sveikatos apsaugos ministro patarėjas Audrius Daunoravičius, Kauno r. Neveronių gimnazijos direktorė Danguolė Marmienė, Vilniaus Gabijos gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja Romualda Pinkevičienė, VDU Švietimo akademijos kanclerio pavaduotojas administravimui prof. dr. Algirdas Raslanas, VDU Švietimo akademijos dr. Aušra Lisinskienė. Forumo dalyviai diskutavo apie fizinio mokytojo profesiją. Taip pat buvo pristatyta nauja Mokomojo dalyko pedagogikos (Fizinis ir sveikatos ugdymas) bakalauro studijų programa.

Nuo šių metų Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje pradedama vykdyti Mokomojo dalyko pedagogikos: fizinis ir sveikatos ugdymas bakalauro studijos. „Ši programa yra pasiruošusi laužyti visus nusistovėjusius fizinio ugdymo pedagogikos stereotipus“, – teigia programos vadovė dr. Aušra Lisinskienė.