VDU Švietimo akademijoje vyko „Erasmus+“ projekto „Polish Online“ dalyvių seminaras

2019 m. balandžio 4-5 d.  Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje vyko Erasmus+ projekto „Polish Online“ (projekto Nr. 2017-1-PL01-KA204-038686) dalyvių seminaras. Projekte dalyvauja 6 patneriai iš Lenkijos, Slovakijos, Čekijos, Slovenijos, Vokietijos ir Lietuvos. Koordinuojanti institucija – Krokuvos pedagoginis universitetas. Projekto tikslas – interaktyvios elektroninės lenkų kalbos mokymosi svetainės sukūrimas, kuri bus prieinama 9 kalbomis (tarp jų ir lietuvių). Mokymosi platforma padės įgyti lenkų kalbos pradmenis. Seminaro metu projekto dalyviai aptarė projekto viešinimo būdus ir priemones, apsvarstė kurso lygiui A2 struktūrą ir gramatikos vadovo rengimo principus.