VDU Švietimo akademijoje vyksta Nacionalinė  moksleivių akademijos žiemos sesija

Vasario 17-21 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje vyksta Nacionalinė  moksleivių akademijos žiemos sesija.

Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) – unikali papildomo ugdymo institucija, skirta mokslui ir muzikai gabiems Lietuvos vaikams. Nuo 2004 m. NMA ugdymo programas yra baigę daugiau nei 1300 talentingiausių vaikų iš įvairių Lietuvos kampelių. Akademijoje stiprinamas Lietuvos intelektinis potencialas, investuojama į gabius ir motyvuotus vaikus. Nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, talentingiems mokiniams sudaromos sąlygos mokytis pas geriausius Lietuvos ir kitų šalių dėstytojus bei mokytojus.

Moksleiviams paskaitas skaitys VDU Švietimo akademijos prof. Gitana Vanagaitė, doktorantas, rašytojas Donatas Petrošius. Prie sesijos organizavimo prisidėjo profesorius Dainius Vaitiekūnas.

Nacionalinė moksleivių akademijos žiemos sesijoje vyksta vakaro renginiai su žinomais žmonėmis, visuomenininkais.

Vasario 18 d. 19–20.30 val. VDU Švietimo akademijoje ( T. Ševčenkos g. 31, A7 aud.) vyks  renginys „Atsakomybė už save, savo pasirinkimus ir savo gyvenimą“. Renginio lektorius – žurnalistas, apžvalgininkas Andrius Užkalnis.

Vasario 19 d. 19–20.30 val. VDU Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31, Aktų salėje) vyks renginys „Mikolojaus Konstantino Čiurlionio žmogiškumas“, kuriame dalyvaus  Aukščiausios Tarybos-Atkuriamojo Seimo  pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis.

Maloniai kvečiame dalyvauti renginiuose!

Nacionalinės moksleivių akademijos žiemos sesijos programa: čia.