VDU Švietimo akademijos Tarybos pirmininku tapo prof. habil. dr. A. Raslanas

Balandžio 18 d. įvyko pirmasis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos Tarybos posėdis, kurio metu buvo renkamas  Tarybos pirmininkas. Juo tapo VDU Švietimo akademijos kanclerio pavaduotojas administravimui prof. habil. dr. Algirdas Raslanas. Tarybos pirmininko pavaduotoja išrinkta VDU Švietimo akademijos Edukologijos tyrimų instituto profesorė Vilma Žydžiūnaitė.

Prof. habil. dr. Algirdas Raslanas – Lietuvos olimpinės akademijos viceprezidentas,  buvęs Lietuvos edukologijos universiteto  Tarybos pirmininko pavaduotojas, Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius, Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos prezidentas, Tarptautinės irklavimo federacijos Vykdomojo komiteto narys, tarptautinės kategorijos irklavimo teisėjas, teisėjavęs XXXI olimpiados žaidynėse Rio de Žaneire bei vadovavęs Lietuvos misijoms keturiose olimpinėse žaidynėse.