Vyks VDU ŠA akademinės bendruomenės susirinkimas, kuriame bus renkami atstovai į VDU ŠA Tarybo nario laisvas vietas

Dėl techninių kliūčių akademinės bendruomenės susirinkimas nukeliamas. Darbuotojai bus informuoti.

2021 m. kovo 2 d. (antradienį) 12.00 val. vyks Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos akademinės bendruomenės rinkiminis susirinkimas, kuriame bus renkami Mokytojų rengimo instituto ir Inovatyvių studijų instituto atstovai į VDU Švietimo akademijos tarybos keturias laisvas vietas. Akademinės bendruomenės rinkiminis susirinkimas vyks 2021 m. kovo 2 d. 12.00 val. nuotoliniu būdu, naudojantis nuotolinio posėdžio platforma Microsoft Teams.

Slapto  balsavimo rezultatus patvirtins sekretoriatas, kuris užtikrins balsavimo slaptumą ir pateiks rinkimų rezultatus elektroninės programos pagalba. Išrinktų kandidatų pavardes paskelbsime visuotinio susirinkimo metu tuojau po balsavimo.

Pagarbiai
Švietimo akademijos kanclerė Lina Kaminskienė

P.S. Techniniais klausimais, jei nepavyks prisijungti, kreipkitės: jolanta.smoriginiene@vdu.lt