Vyksta „R1 Lietuva“ stipendijų konkursas aktyviausiems VDU studentams

Vytauto Didžiojo universitetas, bendradarbiaudamas su „R1 Lietuva“ (anksčiau UAB „Intermedix Lietuva“), įsteigė septynias vienkartines 200 eurų dydžio stipendijas, kurias trečius metus iš eilės skirs III-IV kurso bakalauro, vientisųjų arba I-II kurso magistrantūros studentams. Stipendijos skiriamos turintiems gerus studijų rezultatus (paskutinio semestro vidurkis ne žemesnis kaip devyni balai) bei ypač pasižymėjusiems socialinėje ar visuomeninėje veikloje universitete ir už jo ribų.

Studentai, norintys dalyvauti konkurse „R1 Lietuva“ įsteigtai stipendijai gauti, iki birželio 16 d. (sekmadienio) el. paštu studentas@vdu.lt turi pateikti:

• laisvos formos motyvacinį laišką stipendijai gauti
  • savo gyvenimo ir (ar) veiklos aprašymą, kuriame atsiskleistų socialinė ir (ar) visuomeninė veikla universitete ir už jo ribų.

Stipendijos skiriamos geriausiems studentams šiose studijų krypčių grupėse:

1 stipendija – Humanitarinių mokslų;

1 stipendija – Menų;

1 stipendija – Inžinerijos mokslų ir Technologijų mokslų;

2 stipendijos – Socialinių mokslų, Teisės, Verslo ir viešosios vadybos bei Ugdymo mokslų;

2 stipendijos – Matematikos mokslų, Informatikos mokslų, Fizinių mokslų, Gyvybės mokslų bei Žemės ūkio mokslų.

Plačiau apie studijų krypčių grupėse esančias studijų programas galite sužinoti čia.

Sprendimą dėl stipendijos skyrimo priima komisija, sudaryta iš „R1 Lietuva“ ir universiteto atstovų. Nesant tinkamų kandidatų konkrečioje studijų srityje, komisijos sprendimu, stipendijos gali būti perskirstytos tarp kitų studijų sričių.

Paskirtos „R1 Lietuva“ įsteigtos vardinės stipendijos bus iškilmingai įteikiamos iki 2018-2019 m. m. pavasario semestro pabaigos.

Apie stipendijos steigėją

„R1 RCM“ yra pirmaujanti, technologijomis grįsto pajamų ciklo valdymo paslaugų teikėja. Pritaikant naujausias technologijas, sukauptą patirtį bei žmogiškuosius išteklius, įmonė efektyviai valdo sveikatos priežiūros sistemų pajamų ciklus.

„R1 RCM“ sukurtas ir patikrintas veiklos modelis, „R1 Performance Stack℠“, sklandžiai papildo sveikatos priežiūros organizacijos infrastruktūrą, padeda tobulinti pacientų grynųjų pajamų ir pinigų srautų valdymą, kartu sumažindamas veiklos sąnaudas ir didindamas pacientų pasitenkinimą.

Įmonės misija – būti vienu patikimu partneriu, kuris valdytų pajamas, o tuo tarpu klientai galėtų sutelkti dėmesį į svarbiausius dalykus.

„R1 Lietuva“ paslaugų centras Kaune veikia nuo 2014 m. ir šiuo metu turi apie 650 darbuotojų.