XX Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalyje pasirodys VDU Švietimo akademijos chorai

2018 m. lapkričio 16-18 d. vyks XX Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis. Lapkričio 17 d. (šeštadienį) 11 val. Kretingoje pasirodys Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos akademinis mišrus koncertas „Ave vita“.  Lapkričio 17 d. 18 val. Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje koncertuos choras „Ave vita“.

Lapkričio 18 d. 16 val. Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje vyks XX Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalio baigiamasis koncertas, kuriame pasirodys VDU Švietimo akademijos mišrus choras „Musica“, vadovai Vilius Tavoras, Asta Rauduvaitė, Jolanta Abramauskienė, choras „Ave vita“, vadovas Kastytis Barisas.

Festivalio programa: čia.