Lituanistinio švietimo vykdytojai kviečiami teikti paraiškas studijuoti

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia lituanistinio švietimo vykdytojus dalyvauti Švietimo akademijos parengtoje programoje ir įgyti pedagogo kvalifikaciją arba papildomų dalykinių kompetencijų mokomojo dalyko modulių studijose.

Numatytos studijos pasirinktoje programoje bus finansuojamos projekto „Tęsk: ateik. Tobulėk. Prisidėk!“ lėšomis.

Neformaliojo ir formaliojo (bendrojo ugdymo) lituanistinio švietimo įstaigose užsienyje dirbantys asmenys, kurie yra įgiję aukštąjį išsilavinimą gali teikti prašymus ir dalyvauti atrankoje į pedagogikos profesines studijas.

Asmenys, įgiję aukštąjį išsilavinimą ir turintys pedagogo kvalifikaciją, gali dalyvauti atrankoje į mokomojo dalyko modulių studijas (lietuvių kalba ir literatūra (1,5 m. 90 kreditų), istorija (1 m. 60 kreditų), geografija (1 m. 60 kreditų).

Paraiškas galima pateikti internetu https://epasirasymas.vdu.lt/ (Pedagogų perkvalifikavimo prašymai) nuo 2024 m. birželio 10 d. iki 2024 m. rugsėjo 10 d.  Priėmimo rezultatai  bus skelbiami 2024 m. rugsėjo 17 d. 15 val..  Studijų pradžia numatoma 2024 m. spalio 1 d..

„Pedagogų perkvalifikavimo prašymai“ paraiškų dokumentų teikimo formoje reikėtų pasirinkti studijas pavadinimu:

• Lietuvių kalba ir literatūra (Lituanistinio švietimo vykdytojas),
  • Istorija (Lituanistinio švietimo vykdytojas),
  • Geografija (Lituanistinio švietimo vykdytojas),
  • Pedagogikos profesinės studijos (Lituanistinio švietimo vykdytojas).

Studijos vyks lanksčiu grafiku (darbo dienomis po pietų nuotoliniu būdu). Paskaitos ir konsultacijos bus organizuojamos nuotoliniu būdu. Medžiaga studijoms bus pateikiama Moodle aplinkoje.