Mokomojo dalyko pedagogikos: STEAM pedagogikos: technologijų specializacijos studentų kūrybinių darbų virtuali paroda

Dalinamės Mokomojo dalyko pedagogikos: STEAM pedagogikos: technologijų specializacijos I kurso studentų kūrybinių darbų virtualia paroda! Doc. dr. Lina Ringelienė su studentais atlieka kūrybinius darbus.

Darbus studentai atliko studijuodami „Dizainas ir dailės technologijos“ bei „Konstrukcinės medžiagos I“ dalykus. Jų metu nagrinėjami dizaino pagrindai, kompozicijos meninės raiškos ir harmonizavimo priemonės, analizuojamos įvairios atlikimo (dailės) technikos. Pratybų metu siekiama teorinių žinių integracija su praktine veikla ir kūrybine raiška. Studentai, įsisavindami įvairias atlikimo (dailės) technikas ir žinias apie vizualinės raiškos būdus, lavina praktinius komponavimo / projektavimo įgūdžius plokštumoje ir erdvėje.  Įsisavinamos gaminių iš konstrukcinių medžiagų (popieriaus, odos, metalo ir kt.) technologijos, pasitelkiant kūrybinio problemų sprendimo metodiką atliekami kūrybinių darbų projektai nuo idėjos generavimo iki kūrybinio darbo pagaminimo ir pristatymo.