Vytauto Didžiojo universitetas dalyvauja „Aukštųjų mokyklų mugėje 2019“
Sausio 17 d. Kauno „Žalgirio arenoje“ (Karaliaus Mindaugo pr. 50) žinių ir karjeros planavimo parodoje „Aukštųjų mokyklų mugėje 2019“ VDU pristatys studijų galimybes.
Šių metų sausio 1 d. pasibaigė Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ir Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) reorganizavimas prijungiant prie VDU. Mugės metu bus pristatomos studijos VDU Žemės ūkio akademijoje ir Švietimo akademijoje. Moksleiviai galės susipažinti su žemės ūkio studijomis bei visomis jos kryptimis. Mugės dalyviai taip pat bus kviečiami užduoti klausimus bei daugiau sužinoti apie naujos kartos mokytojų rengimą VDU ir visas papildomas ugdymo studijų galimybes bei pedagogo darbą šiandieninėje mokykloje.
Vytauto Didžiojo universitetas dalyvauti kviečia visus, kurie planuoja savo ateitį ir domisi įvairiomis studijomis. Universiteto komanda pasiruošusi atsakyti į iškilusius klausimus tiems, kurie ketina pradėti ar tęsti studijas. Kiekvienas atvykęs turės galimybę pabendrauti tiek su dėstytojais, tiek su studentais ir iš pirmų lūpų išgirsti vertingų patarimų.
VDU komanda suteiks visą naudingą ir išsamią informaciją apie bakalauro ir magistrantūros studijas, siūlomas studijų programas, kalbų mokymąsi, studijų sistemą, pristatys galimybes išvykti pagal studijų mainus, supažindins su būsimais renginiais.
Universiteto stende bus galima rasti naujausių informacinių leidinių, skrajučių apie fakultetus, informacijos apie specialius VDU renginius moksleiviams bei priėmimą į studijas.
Mokytojai, moksleiviai ir jų tėveliai aukštųjų mokyklų mugės metu taip pat galės dalyvauti ir papildomuose susitikimuose, diskusijose, seminaruose. Mugės metu, 13.20 val. „Žalgirio arenos“ amfiteatre VDU studentas Laurynas Nikelis skaitys panešimą „80 proc. sėkmės lemia emocinis intelektas – mitas ar tiesa?“
Jo metu bus pristatoma emocinio intelekto svarba jaunam žmogui renkantis savo gyvenimo kelią ir ieškant teisingiausių sprendimų. Bus kalbama apie savęs pažinimą, aplinkos vertinimą ir empatiją. Žmonės įvairiose situacijose priima sprendimus pasikliaudami emocijomis, todėl ypatingai svarbu jas suprasti ir kontroliuoti, kadangi būtent aukštas emocinis intelektas gali padėti teisingai pasirinkti gyvenimo kelią. Universitete formuojasi asmenybė ne tik įgytų žinių ir praktikos atžvilgiu, čia puiki galimybė susikurti savo socialinę aplinką ir ugdyti emocinį intelektą. Šio pranešimo metu bus diskutuojama apie tai, kad nederėtų užgniaužti emocijų ir jausmų norint būti sėkmingu tiek siekiant karjeros aukštumų, tiek kuriant savo socialinę aplinką.