Seimo lankytojų biure Kauno rajono, Alytaus miesto savivaldybių Jaunojo pedagogo klubo moksleiviai klausėsi įkvepiančių mokytojų istorijų

Spalio 3 d., Seimo lankytojų biure vyko Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos renginys „Kuriant ateitį: būsimųjų ir jaunųjų mokytojų bendrystė“. VDU Švietimo akademija subūrė savo studentus, dėstytojus, absolventus, partnerius į švietimo renginį, kur pasidalins savo patirtimi, įkvepiančiomis istorijomis apie pedagogo profesijos kasdienybę, bendrystę ir ateitį! Renginyje VDU Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė pasveikino atvykusius Kauno rajono savivaldybės, Alytaus miesto savivaldybės Jaunojo pedagogo klubo mokinius. Renginyje dalyvavo edukacinio startuolio „BBright“ įkūrėjai Mykolas Kalmantavičius, Mantas Vičius, kurie papasakojo apie savo nestandartinį kelią į švietimo ateitį. Diskusijoje „Mokytojo diena iš arti: įprasta ir neįprasta kasdienybė“ – Vytauto Didžiojo gimnazijos istorijos mokytojas Tomas Vaitkūnas, „KD international school of Vilnius“ pradinių klasių mokytoja Fausta Bagdonaitė, VDU Švietimo akademijos Specialiosios pedagoginės pagalbos: logopedijos II kurso studentė Dovilė Plukaitė, Mokomojo dalyko pedagogikos: istorijos ir geografijos pedagogikos II kurso studentas, mokytojas Laimis Genevičius atskleidė, kas juos įkvėpė rinktis pedagogo kelią ir kokie yra švietimo iššūkiai. Diskusiją moderavo lrytas.lt verslo vystymo vadovė Greta Ališauskaitė-Bagušauskienė.

Diskusjoje „Mokytojo supergalia – mokyti ir keisti pasaulį“ – VDU Švietimo akademijos doktorantė, Vitlio licėjaus direktorė Jovita Ponomariovienė, švietimo vadybos magistrantūros programos studentė Gustė Žukauskaitė pasakojo apie pedagogų reikšmę kuriant ateities kartas.
Diskusiją moderavo VDU Marketingo ir komunikacijos departamento rinkodaros projektų vadovas Nerijus Žeronas.
Renginio įrašas.