Abiturientams – virtuali konsultacija apie motyvacijos vertinimą

Vytauto Didžiojo universitetas ugdymo mokslų studijas VDU Švietimo akademijoje siūlo rinktis tiek Kaune, tiek Vilniuje. Platus ugdymo mokslų pasirinkimas net dviejuose miestuose užtikrina lanksčias galimybes rinktis norimą studijų programą bei studijų vietą.

Norintys studijuoti VDU Švietimo akademijoje Vilniuje gali rinktis šias programas: Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogika (nuolatinės ir ištęstinės studijos)Pradinio ugdymo pedagogika ir ankstyvasis užsienio kalbos mokymas, Mokomojo dalyko pedagogikos specializacijos: anglų ir kita užsienio kalbalietuvių kalba ir literatūralenkų kalba ir literatūraistorija ir geografijadailėmuzika.

VDU Švietimo akademijoje Kaune stojantieji gali rinktis šias programas: Ikimokyklinė ir priešmokyklinė pedagogikaPradinio ugdymo pedagogika ir ankstyvasis užsienio kalbos mokymas, Specialioji pedagoginė pagalba (Logopedijos ir Specialiosios pedagogikos specializacijos), Mokomojo dalyko pedagogikos specializacijos: anglų ir kita užsienio kalbalietuvių kalba ir literatūra, istorija ir geografijafilosofija ir etikafizinis ir sveikatos ugdymasšokis ir teatrasSTEAM pedagogika.

Visiems norintiems pretenduoti į ugdymo mokslų studijų programas, kurias baigus suteikiama pedagogo kvalifikacija, yra privalomas teigiamas motyvacijos įvertinimas.

Birželio 8 d. 15 val. visi stojantieji, planuojantys pretenduoti į ugdymo mokslų studijų programas, kviečiami dalyvauti virtualioje konsultacijoje „Žingsnis iki mokytojo – motyvacijos vertinimas. Kas, kur, kaip?“.

Registracija

Virtualios konsultacijos nuoroda bus atsiųsta registracijoje nurodytu elektroninio pašto adresu.