Dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“ nusifilmavo LRT laidoje „Duokim garo“

Balandžio 13 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos  dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“ (meno vadovė Jolanta Kisielytė-Sadauskienė, choreografė Raminta Čyplytė, liaudies instrumentų  orkestro vadovas Arvydas Jankus,  chormeisteris Vilius Tavoras) filmavosi LRT laidoje „Duokim garo“, vėliau kartu su kitais Lietuvos, Latvijos, Lenkijos bei Estijos universitetų bei kolegijų liaudiškos muzikos ir šokių kolektyvais dalyvavo X tarptautinėje liaudiškos muzikos kapelų ir ansamblių šventėje-festivalyje „Universitas Vilnensis“. Šiemet renginys buvo skirtas Vilniaus universiteto 440 m. jubiliejui. Festivalio metu buvo pasiektas Lietuvos rekordas – šokį „Grandskveras“ VU Didžiajame kieme šoko 279 šventės dalyviai.