Inovatyviausi Lietuvos mokytojai – VDU Švietimo akademijos absolventai

Gruodžio 16 d. vakare, Valdovų rūmuose įvykusios ceremonijos metu buvo apdovanoti inovatyviausi Lietuvos mokytojai. Žinių ekonomikos forumas organizuotas konkursas vyko jau šeštą kartą siekant atsidėkoti puikiems Lietuvos mokytojams ir skleisti žinią.

Inovatyviausiu socialinių mokslų mokytoju išrinktas VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanas, VDU Švietimo akademijos švietimo vadybos magistras, Kauno Juozo Urbšio progimnazijos direktoriaus pavaduotojas, istorijos ir geografijos mokytojas dr. Mindaugas Norkevičius.

Inovatyviausia kalbų mokytoja išrinkta VDU Švietimo akademijos lietuvių filologijos absolventė, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Vaida Ambrasaitė.

Inovatyviausių metų mokyklų vadovų trejetuke – VDU Švietimo akademijos Tarybos narė (socialinis partneris) – Kauno Saulės gimnazijos direktorė Sonata Drazdevičienė.

Daugiau informacijos.

Sveikiname laureatus!

Žinių ekonomikos forumo nuotraukos.