Lietuvos Respublikos Prezidentūroje – Švietimo pažangos asamblėja

Prezidentūra drauge su partneriais VDU Švietimo akademija, EDU Vilnius, Renkuosi mokyti ir Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) inicijuota ir organizuojama asamblėja vyks trečiadienį, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga.
XXI amžiaus švietimas pasižymi dinamiškumu, lanksčiu ugdymo turiniu, integraliu ir tarpdisciplininiu požiūriu bei visuminiu asmenybės ugdymu, tad pažangios praktikos turi įsitvirtinti Lietuvos mokyklose.
Asamblėjoje atrinkti 42 projektų atstovai iš skirtingų Lietuvos regionų ir švietimo organizacijų dalinsis savo veiklos patirtimis ir aptars, kaip jų mokyklos ar organizacijos įgyvendinami projektai skatina įsitraukti mokinius ir mokytojus į bendras veiklas, didina lygiavertes galimybes mokytis, atliepia mokinių poreikius, prisideda prie žalesnės, stipresnės, teisingesnės ir inovatyvesnės Lietuvos ateities.
Tarp projektų atrinkta tarptautinė Lietuvos-Izraelio ugdymo programa „Gifted“, kurios dalyviai pristatys iniciatyvą.
Ekspertų komisijoje dalyvaus VDU Švietimo akademijos doktorantė Ingrida Mereckaitė, Lituanistikos ir tarptautinių programų centro vadovė Vilma Leonavičienė, dėstytojas, VDU Sokratus licėjus direktorius dr. Mindaugas Nefas.
Koordinatoriai – VDU Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė, kanclerio pavaduotoja doc. dr. Ilona Tandzegolskienė.