Renginys „Dialogo laboratorija 2023. Mokymosi kelionė: kaita kaip nuolatinė būsena“

Kviečiame registruotis ir savo kalendoriuose pasižymėti 2023 m. kovo 23 d. datą, nes tądien vyks Lietuvoje bene pirmą sykį startuojantis naujo formato renginys „Dialogo laboratorija 2023. Mokymosi kelionė: kaita kaip nuolatinė būsena“, susijęs su švietimo politika ir praktika.
Buriame dialogui švietimo praktikus, politikus ir mokslininkus. Dialogo laboratorija suteikia galimybę bendradarbiauti, dalytis žiniomis. Šis formatas sukuria bendruomeniškumo, energijos ir naujo mąstymo autorystės bei tapatumo jausmą, kuris kyla iš diskusijų ir prisideda prie tikslo formavimo ir įveiklinimo, ilgalaikio susidomėjimo bei bendros atsakomybės ugdymo.
Dialogo laboratorija nėra susitikimas su pristatymais vedant tik „iš priekio“, kai dalyviai sėdi pasyviai kėdėse. Tai nėra konsultacijos dėl visiškai parengtų dokumentų, dėl kurių siūlomi nedideli pakeitimai.
Dialogo laboratorija – galimybė praktikams, politikams ir mokslininkams susiburti, kad per dialogą jie dalytųsi nuomonėmis bei patirtimis.
Dialogo laboratorijoje skiriamas dėmesys trims aspektams: procesui, erdvei ir medžiagai.
Žvelgiant iš platesnės perspektyvos, dialogo laboratorija atveria platesnę diskusiją apie tai, kaip diskutuojamus rūpesčius galima suprasti ir spręsti praktika grįstu dizainu formuojamuose tyrimuose, švietimo politikoje ir praktikoje.
Renginys fokusuosis į takias kompetencijas mokantis visą gyvenimą bei naująjį socialinį kontraktą lygybei ir / ar kokybei šiuos probleminius laukus matant per švietimą, darbo rinką ir politiką.
Renginio programa: https://bit.ly/3ZDzVce
Renginį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Edukologijos tyrimų institutas.