Seminaras „Naujos kartos mokytojų rengimo tendencijos, grįstos naujausiais tarpdisciplininio mokslo pasauliniais pasiekimais“

2020 m. spalio 15 d. kviečiame į  nemokamą  seminarą  „Naujos kartos mokytojų rengimo tendencijos, grįstos naujausiais tarpdisciplininio mokslo pasauliniais pasiekimais“.
REGISTRACIJA
Vieta ir laikas: Vytauto Didžiojo universitetas, S. Daukanto g. 28, Kaunas; 10-14 val.
Programa:
  1. Neuropedagogika – naujos kartos pedagogika – 30 min. (A. Skurvydas).
  2. Fizinio ir sveikatos ugdymo inovatyvios technologijos – 30 min. (A. Lisinskienė).
  3. Fizinio ir sveikatos ugdymo mokytojo naujos, geru mokslu grįstos ir ilgai lauktos kompetencijos – 30 min. (A. Lisinskienė, A. Skurvydas).
  4. Moksleivių fizinio ir sveikatos ugdymo mokslo pasiekimai inovatyvioms Lietuvos mokykloms , mokytojams ir treneriams – 30 min. (A. Skurvydas).
  5. Diskusijos, klausimai, pasidalinimas gerąja ugdymo patirtimi, pažymėjmų išdavimas – 45 min.

Lektoriai:

Doc. dr. Aušra Lisinskienė

Aušra Lisinskienė yra Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentė, Edukologijos mokslų daktarė, VDU mokomojo dalyko pedagogika: fizinis ir sveikatos ugdymas specializacijos studijų programos vadovė.  Aušra Lisinskienė atlieka aukšto tarptautinio lygio mokslinius tyrimus fizinio, sveikatos ir sporto srityse. Mokslininkė dalyvauja įvairiuose aukšto-tarptautinio lygio moksliniuose projektuose, ir ypač domisi inovacijų diegimu šiose srityse.

Prof. dr. Albertas Skurvydas

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos profesorius, biomedicinos mokslų daktaras, fizinio ir sveikatos ugdymo studijų programos dėstytojas. Prof. A. Skurvydas yra lyderis Lietuvos sporto mokslininkų gretose, kurio mokslinį indėlį į sporto mokslą sudaro apie 200 straipsnių, iš kurių 40 – ISI duomenų bazėje, 3 vadovėliai, monografija, 10 studijų knygų.

Organizatoriai – VDU Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo institutas, VDU Edukologijos tyrimų institutas, VDU Sporto centras, Fizinio ir Sveikatos ugdymo programos dėstytojai.
P.S: organizatoriai užtikrins visas sąlygas, kad renginys vyktų saugiai; sekite informaciją, nes pablogėjus COVID-19 situacijai, seminaras vyks nuotoliniu būdu; taip pat bus vykdoma ir tiesioginė transliacija.
Dalyvių registracija yra būtina (siekiant užtikrinti saugumą, bus registruojami pirmi 80 užsiregistravusių žmonių), kiti galės stebėti seminarą tiesioginės transliacijos būdu.
PAŽYMĖJIMO KAINA 5 EUR. Prašome pervesti pinigus iki spalio 14 d., pavedimo kopiją atsiųsti el. paštu alicija.romeiko@vdu.lt, tel. 85-2636002.

VDU rekvizitai:

Vytauto Didžiojo universitetas