VDU Švietimo akademijos Vilniuje diplomų teikimo šventė

Liepos 1-3 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia dalyvauti šventiniuose Diplomų įteikimo renginiuose.

Liepos 3 d., penktadienį VDU Švietimo akademijos Vilniuje absolventų šventė (VDU Švietimo akademijos aktų salė, T. Ševčenkos g. 31, Vilnius).

10:00 val. Kalbinio ir meninio ugdymo programų grupės studijų absolventų šventė

13:00 val. Ikimokyklinio-pradinio ir socialinio ugdymo programų grupės studijų absolventų šventė

16:00 val. Sporto ir gamtamokslinio ugdymo programų grupės studijų absolventų šventė

Apgailestaujame, tačiau šventė nebus tradiciškai atvira visiems. Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, švelninančius karantino sąlygas valstybėje, tačiau paliekant apribojimus ir siekiant išvengti net menkiausios COVID-19 plitimo galimybės bei norint užtikrinti universiteto bendruomenės narių ir jų artimųjų saugumą, šiemet VDU Diplomų renginys vyks kiek kitaip nei įprasta.

Vytauto Didžiojo universiteto diplomai absolventams bus iškilmingai įteikiami VDU erdvėse, tačiau artimieji ir draugai naujuosius absolventus, atsiėmusius diplomus, galės pasveikinti ir nusifotografuoti lauke, o pačią diplomų įteikimo ceremoniją stebėti tiesiogiai savo išmaniuosiuose renginiuose.

Raginame visus šventės svečius pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Absolventams ir kitiems Diplomų įteikimo šventės dalyviams kaukės ir vienkartinės pirštinės – rekomenduojamos.

Visa detalesnė informacija susijusi su diplomų įteikimais, atsižvelgiant į ekstremalios padėties Lietuvoje situaciją ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomendacijas bus patikslinta artėjant šventiniams VDU Diplomų įteikimo renginiams.